Konkurz

24.05.2020 Lyžování

Každoroční konkurz/nábor do lyžařského oddílu TJ Tesla Pardubice.

Každoroční konkurz/nábor do lyžařského oddílu TJ Tesla Pardubice bude v letošním roce (zda se situace v kontextu Coronavirové epidemie a souvisejících vládních nařízení nezmění) uspořádán v odpoledních hodinách dne 10.9.2020. Bližší informace budou uveřejněny v druhé polovině srpna.

V předchozích letech byl konkurz pořádán vždy v květnu, a to z důvodu, aby se noví členové (děti) již mohli zúčastnit letního srpnového soustředění. Ani tento rok nebude výjimkou a rádi na trénincích a soustředěních uvítáme jak nové, tak stávající členy. V případě zájmu přihlášení svého dítěte do oddílu lyžování před termínem konkurzu v září a/nebo účasti na letním soustředění dětí (6-8 let), taktéž v případě zájmu o bližší informace kontaktujete nás na e-mail: jakubslavik@seznam.cz, nebo ledvina@cbox.cz, popř. na tel.: 777 135 081, 734 443 011 nebo přímo na pondělních či čtvrtečních trénincích před jejich zahájením v 17 hod. či po jejich ukončení v 18:30 hod.